Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

安iat這wody

Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 10m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 10m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-10/3 (1 szt.)
szt.
32,29 PLN
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM3
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM3. Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC duplex OM3. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
2,84 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy MM ST/UPC-ST/UPC DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH 5m pomara鎍zowy
Patchcord 鈍iat這wodowy MM ST/UPC-ST/UPC DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH 5m pomara鎍zowy. Patchcord 鈍iat這wodowy MM ST/UPC-ST/UPC DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH 5M pomara鎍zowy Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu :...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
20,12 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 1m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2532-01/3 (2 szt.)
szt.
16,36 PLN
安iat這w鏚 LC FiberCable 200feet length FC-SM-200
安iat這w鏚 LC FiberCable 200feet length FC-SM-200. U Fiber FC-SM-200 - wytrzyma造 kabel 鈍iat這wodowy. Niezawodna sie 鈍iat這wodowa z kablami Ubiquiti. Postaw na bezkonkurencyjn jako嗆. Rozwi您ania z serii U Fiber...
Kod
Jedn.
Cena
FC-SM-200 (1 szt.)
szt.
477,25 PLN
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-03/3 (29 szt.)
szt.
18,66 PLN
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-05/3 (30 szt.)
szt.
21,33 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15mRodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 15 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 LC Z陰cza #2 : 安iat這w鏚 LC Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode...
Kod
Jedn.
Cena
54081 (13 szt.)
szt.
44,58 PLN
Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m 草速y
Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m 草速y. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OS2, jednomodowy 09/125, Duplex, d逝go嗆 1m. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci Rodzaj kabla :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2933-01 (30 szt.)
szt.
21,21 PLN
Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m 草速y
Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m 草速y. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OS2. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2933-02 (30 szt.)
szt.
20,90 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
Patchcord 鈍iat這wodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m. Patchcord 鈍iat這wodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemy郵e. Okablowanie 鈍iat這wodowe...
Kod
Jedn.
Cena
54077 (3 szt.)
szt.
26,51 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1mRodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 1 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 SC Z陰cza #2 : 安iat這w鏚 LC Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode...
Kod
Jedn.
Cena
54031 (4 szt.)
szt.
17,92 PLN
Patch cord 鈍iat這wodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Patch cord 鈍iat這wodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m. Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m Rodzaj kabla : Kabel Zastosowanie kabla/adaptera : 安iat這w鏚 D逝go嗆 przewodu : 1 Z陰cza #1 : 安iat這w鏚 LC Z陰cza #2 :...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2533-01 (26 szt.)
szt.
15,61 PLN
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC OM3. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Wtyczka z tulejk ceramiczn 字ednica...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2532-05/3 (0 szt.)
szt.
23,66 PLN
Chwilowo brak
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC SM 9/125 duplex LSOH 1m
Patchcord 鈍iat這wodowy FO LC-SC SM 9/125 duplex LSOH 1m. 安iat這wodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC. Najlepsza wydajno嗆 i jako嗆 po陰czenia dla Twojej sieci. Kabel LSOH Duplex Klasa w堯kna: OS2 Wtyczka z tulejk...
Kod
Jedn.
Cena
DK-2932-01 (0 szt.)
szt.
18,98 PLN
Chwilowo brak
Patchcord kat.6 FTP 1m czarny 10-pak fluke passed
Patchcord kat.6 FTP 1m czarny 10-pak fluke passed. Patchcord kat.6 FTP 1m czarny fluke passed 10 sztuk Wykonanie kabla: 26AWG (7 x 0, 16mm) 字ednica zewn皻rzna: 5, 7mm +/- 0, 2mm Materia: 砰造: Miedziowane, CCA...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
39,21 PLN
Chwilowo brak
Kabel aktywny 鈍iat這wodowy HDMI 60M 4k VE7834
Kabel aktywny 鈍iat這wodowy HDMI 60M 4k VE7834. Aktywny kabel 鈍iat這wodowy HDMI 2.0 60m True 4K (True 4K@60m) Rozszerza rzeczywiste sygna造 4K (4096 x 2160 @ 60Hz 4: 4: 4) do 60 m Zredukowane zak堯cenia...
Kod
Jedn.
Cena
VE7834-AT (0 szt.)
szt.
2 785,50 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy MM SC/UPC duplex OM4
Adapter 鈍iat這wodowy MM SC/UPC duplex OM4. Adapter 鈍iat這wodowy MM SC/UPC duplex OM4. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
1,91 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/UPC simplex za郵epka przezroczysta 25 sztuk
Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/UPC simplex za郵epka przezroczysta 25 sztuk. Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/UPC simplex za郵epka przezroczysta 25 sztuk. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej....
Kod
Jedn.
Cena
szt.
23,68 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/APC duplex
Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/APC duplex. Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/APC duplex. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok precyzj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
2,16 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/APC simplex
Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/APC simplex. Adapter 鈍iat這wodowy SM SC/APC simplex. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok precyzj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
1,07 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy SM E2000/APC simplex
Adapter 鈍iat這wodowy SM E2000/APC simplex. Adapter 鈍iat這wodowy SM E2000/APC simplex. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
17,68 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy SM LC/APC QUAD
Adapter 鈍iat這wodowy SM LC/APC QUAD. Adapter 鈍iat這wodowy SM LC/APC QUAD. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok precyzj oraz...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
7,56 PLN
Chwilowo brak
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC QUAD OM4
Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC QUAD OM4. Adapter 鈍iat這wodowy MM LC/UPC QUAD OM4. Adapter 鈍iat這wodowy jest jednym z komponent闚 niezb璠nym do budowy sieci 鈍iat這wodowej. Wykonany zosta z wysok precyzj...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
7,56 PLN
Chwilowo brak