Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swój e-mail i hasło.

Nie pamiętasz hasła?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.
Utwórz konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracją?

Zadzwoń: 22 664 57 00

Karty sieciowe

Karta QLE2692 16GFC HBA Adapter Card
Karta QLE2692 16GFC HBA Adapter Card. Marvell QLogic QLE2690/2692. Jedno- i dwuportowe, ulepszone adaptery Fibre Channel 16GFC . Jednoportowe karty HBA Marvell QLogic QLE2690 i dwuportowe karty HBA...
Kod
Jedn.
Cena
QLE2692 (1 szt.)
szt.
Karta sieciowa E10G30-T2 10GbE 10BASE-T Dual Port PCI-E
Karta sieciowa E10G30-T2 10GbE 10BASE-T Dual Port PCI-E. E10G30-T2. Dwuportowa karta rozszerzeń 10GbE 10GBASE-T do systemów Synology. Zwiększ przepustowość w ciągu kilku minut. Easy deployment. Znane złącze RJ45 jest...
Kod
Jedn.
Cena
E10G30-T2 (2 szt.)
szt.
Karta sieciowa E25G30-F2 Dual-port 25G PCIe 3.0 x8 5Y LP/FH
Karta sieciowa E25G30-F2 Dual-port 25G PCIe 3.0 x8 5Y LP/FH. Dwuportowa karta rozszerzeń 25GbE SFP28 do systemów Synology E25G30_F2. Łączność 25GbE zapewniająca bezproblemową integrację z nowoczesnymi sieciami korporacyjnymi ....
Kod
Jedn.
Cena
E25G30-F2 (3 szt.)
szt.
Adapter 25Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module
Adapter 25Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module. Inspur 25Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module - S00SFP000000000
Kod
Jedn.
Cena
S00SFP000000000 (4 szt.)
szt.
Adapter 10Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module
Adapter 10Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module. Inspur 10Gb Multi-Mode SFP+ Optical Module - S00SFP000003000
Kod
Jedn.
Cena
S00SFP000003000 (4 szt.)
szt.
Adapter E810 OCP3.0 NIC_25Gbps_2Port_LC
Adapter E810 OCP3.0 NIC_25Gbps_2Port_LC. Karta sieciowa Inspur NIC_25Gbps_2Port_LC_Inspur_E810_OCP3.0 - S00NIC000018000 Typ karty sieciowej : LAN Porty we/wy (sieciówka drobna) : 2 x LC
Kod
Jedn.
Cena
S00NIC000018000 (2 szt.)
szt.
Adapter E810 PCIE NIC_25G_2Port_LC
Adapter E810 PCIE NIC_25G_2Port_LC. Karta sieciowa Inspur NIC_25G_2P_LC_Inspur_E810_PCIe - S00NIC00001S000 Typ karty sieciowej : LAN Interfejs : PCIe Porty we/wy (sieciówka drobna) : 2 x LC
Kod
Jedn.
Cena
S00NIC00001S000 (2 szt.)
szt.
Adapter X710 PCIe M5/M6 NIC_10Gbps_2Port_LC
Adapter X710 PCIe M5/M6 NIC_10Gbps_2Port_LC. Karta sieciowa Inspur NIC_10Gbps_2Port_LC_Inspur_X710_PCIe_M5/M6 - S00NIC00002C000 Typ karty sieciowej : LAN Interfejs : PCIe Porty we/wy (sieciówka drobna) : 2 x LC
Kod
Jedn.
Cena
S00NIC00002C000 (4 szt.)
szt.
PCEE-GRF Karta sieciowa PCIe 1x Gigabit Ethernet port RJ-45 Realtek SP & LP
PCEE-GRF Karta sieciowa PCIe 1x Gigabit Ethernet port RJ-45 Realtek SP & LP. PCI-Express karta sieciowa AXAGON PCEE-GRH rozszerzy komputer stacjonarny o szybkie połączenie Gigabit Ethernet. Umożliwia prędkość transmisji 10/100/1000 Mbit/s. ....
Kod
Jedn.
Cena
PCEE-GRF (30 szt.)
szt.
PCEE-GIX Karta sieciowa PCIe 1x Gigabit Ethernet port (RJ-45), Intel i210AT, PXE, SP & LP
PCEE-GIX Karta sieciowa PCIe 1x Gigabit Ethernet port (RJ-45), Intel i210AT, PXE, SP & LP. PCI-Express karta sieciowa AXAGON PCEE-GIX rozszerzy komputer stacjonarny o szybkie połączenie Gigabit Ethernet. Wstecznie kompatybilna z sieciami 10/100Base-T. Karta...
Kod
Jedn.
Cena
PCEE-GIX (20 szt.)
szt.
PCEE-G25 Karta sieciowa PCIe 1 x 2.5 Gigabit Ethernet port RJ-45 Realtek, PXE, SP & LP
PCEE-G25 Karta sieciowa PCIe 1 x 2.5 Gigabit Ethernet port RJ-45 Realtek, PXE, SP & LP. PCI-Express karta sieciowa AXAGON PCEE-G25 rozszerzy komputer stacjonarny o szybkie połączenie 2.5 Gigabit Ethernet. Zgodność wsteczna z sieciami Gigabit i...
Kod
Jedn.
Cena
PCEE-G25 (15 szt.)
szt.
Karta SAS HBA DNADS-UHBN-012A
Karta SAS HBA DNADS-UHBN-012A. Adapter magistrali hosta Quantum SAS, 12 Gb/s. Karta HBA SAS do serwera, służy do komunikacji biblioteka taśmowa-serwer. Zestaw zawiera jeden adapter magistrali hosta...
Kod
Jedn.
Cena
DNADS-UHBN-012A (1 szt.)
szt.
Karta sieciowa E10G21-F2 2xSFP+ 10Gbps PCI-e 3.0 x8 Full Duplex
Karta sieciowa E10G21-F2 2xSFP+ 10Gbps PCI-e 3.0 x8 Full Duplex. Dual-Port 10GbE Adapter E10G21-F2. Zwiększenie łączności dla obciążeń o dużej przepustowości. Dwuportowa karta sieciowa Synology E10G21-F2 10GbE SFP + została...
Kod
Jedn.
Cena
E10G21-F2 (1 szt.)
szt.
Karta sieciowa E10M20-T1 Combo Card M2 SSD / 10GbE PCIe 3.0 x8 NVMe
Karta sieciowa E10M20-T1 Combo Card M2 SSD / 10GbE PCIe 3.0 x8 NVMe. Zwiększenie wydajności we/wy i przepustowości sieci . Synology E10M20-T1 to karta sieciowa combo obsługująca łączność SSD M.2 i 10GbE, stanowiąc skuteczne rozwiązanie...
Kod
Jedn.
Cena
E10M20-T1 (1 szt.)
szt.
Karta sieciowa Liebert GXT5 Intellislo Comms Card RDU101
Karta sieciowa Liebert GXT5 Intellislo Comms Card RDU101. Karta sieciowa Liebert GXT5 Intellislo Comms Card RDU101 Typ karty sieciowej : LAN Porty we/wy (sieciówka drobna) : 1 x 10/100 Mbit/s, 1 x WAN (RJ-45) Pasma (sieci...
Kod
Jedn.
Cena
RDU101 (4 szt.)
szt.
LIEBERT INTELLISLOT SNMP WEB CARD
LIEBERT INTELLISLOT SNMP WEB CARD. Karta interfejsu Liebert IntelliSlot Unity Communications zapewnia dostęp do Trellis, LIFE Services i Liebert Nform, a także dostęp do sieci Web, dane z czujników...
Kod
Jedn.
Cena
IS-UNITY-SNMP (4 szt.)
szt.