Mam ju konto

Masz ju konto? Wpisz sw鎩 e-mail i has這.

Nie pami皻asz has豉?

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni瞠j, aby za這篡 konto.
Utw鏎z konto


Masz problemy z logowaniem lub rejestracj?

Zadzwo: 22 664 57 00

Modu造 SFP, DAC

Modu SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFP
Modu SFP to RJ-45 Gigabit SM220 SFPSFP z mo磧iwo軼i pod陰czania podczas pracy Niskie rozpraszanie mocy (typowo 1, 05 W) Kompaktowy zesp馧 z陰cza RJ-45 Ca趾owicie metalowa obudowa, dla ni窺zych zak堯ce...
Kod
Jedn.
Cena
SM220 (30 szt.)
szt.
Modu SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm
Modu SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm. Cudy Modu SM40GSR-03 QSFP+ 40G 300m SR4 850nm Standard SFP : QSFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 300 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode
Kod
Jedn.
Cena
SM40GSR-03 (30 szt.)
szt.
Przew鏚 SM5220-1M Direct Attach SFP+ 1m
Przew鏚 SM5220-1M Direct Attach SFP+ 1m1-metrowy przew鏚 SFP+ 10G Direct Attach Konektor SFP+ 10G na obydwu ko鎍ach Po陰czenie 10 GE (1 m zasi璕u) Standard SFP : SFP+ Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10 Pozosta貫...
Kod
Jedn.
Cena
SM5220-1M (8 szt.)
szt.
Modu SFP+ SM5110-LR Single 10km
Modu SFP+ SM5110-LR Single 10km. Modu SFP+ LC 10GBase-LR Jednomodowy modu SFP+ LC Obs逝ga Hot-Plugging Obs逝ga funkcji DDM Zgodno嗆 z wymogami SFP+ MSA Zgodno嗆 z prze陰cznikami wyposa穎nymi w porty...
Kod
Jedn.
Cena
SM5110-LR (30 szt.)
szt.
SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km). Modu 鈍iat這wodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwi瘯szania zasi璕u transferu inteligentnych i zarz康zalnych prze陰cznik闚 do kilku, a nawet kilkudziesi璚iu...
Kod
Jedn.
Cena
SM311LS (30 szt.)
szt.
Modu SFP SM100GSA-20 SM 1310nm 20km
Modu SFP SM100GSA-20 SM 1310nm 20km. Modu SFP 1.25Gb/s, 1310nm FP, SM, 20km, 12.5dB Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 20 km Rodzaj 鈍iat這wodu : Single-mode Max. pr璠ko嗆...
Kod
Jedn.
Cena
SM100GSA-20 (30 szt.)
szt.
Modu SFP SM100GMA-05 850nm MM 0.5Km
Modu SFP SM100GMA-05 850nm MM 0.5Km. Modu SFP 1.25Gb/s, 850nm, VCSEL, MM, 0.5km, 7.5dB Standard SFP : SFP Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 550 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode Max. pr璠ko嗆...
Kod
Jedn.
Cena
SM100GMA-05 (30 szt.)
szt.
Modu Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR R9D16A
Modu Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR R9D16A. Transceiver Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF . Czy niezawodno嗆 i zasi璕 po陰cze wzajemnych maj wp造w na Twoj infrastruktur?. Opcje transceivera HPE...
Kod
Jedn.
Cena
R9D16A (27 szt.)
szt.
Modu SFP 20-pak UACC-OM-SM-10G-D-20
Modu SFP 20-pak UACC-OM-SM-10G-D-20. Modu SFP UACC-OM-SM-10G-D-20 Single-mode 10Gbps 10Km 20-pak . Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-20 - funkcjonalne wk豉dki z serii U Fiber . Rozwi您anie UACC-OM-SM-10G-D-20...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
Modu SFP+ to 10G RJ45
Modu SFP+ to 10G RJ45. SFP+ do 10G RJ45 SM10GL Obs逝ga portu 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T Obs逝ga 10Gbase-R na porcie hosta SFP z mo磧iwo軼i pod陰czania podczas pracy...
Kod
Jedn.
Cena
SM10GL (30 szt.)
szt.
安iat這w鏚 wielomodowy SFP, LC, 550m, 850nm, UACC-OM-MM-1G-D-2
安iat這w鏚 wielomodowy SFP, LC, 550m, 850nm, UACC-OM-MM-1G-D-2Wielomodowy modu optyczny 1 Gb/s, dupleksowy, 鈍iat這wodowy modu nadawczo-odbiorczy. Przepustowo嗆 1, 25 Gb/s Dwustronne z陰cze LC Obs逝guje po陰czenia do 550 m...
Kod
Jedn.
Cena
szt.
Modu SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm
Modu SFP+ SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm. Modu SFP+, 10Gbps, LC SMF, 10KM, 1310nm Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 1310 nm Zasi璕 SFP : 10 km Max. pr璠ko嗆 przesy逝 : 10
Kod
Jedn.
Cena
SM10GSA-10 (30 szt.)
szt.
Modu SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm
Modu SFP+ SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm. Modu SFP+, 10Gbps, LC MMF, 300M, 850nm Standard SFP : SFP+ Typ (d逝go嗆 fali) SFP : 850 nm Zasi璕 SFP : 300 m Rodzaj 鈍iat這wodu : Multi-mode Max. pr璠ko嗆 przesy逝 :...
Kod
Jedn.
Cena
SM10GMA-03 (30 szt.)
szt.
Modu ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A
Modu ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A. Modu ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A Standard SFP : SFP+ Zasi璕 SFP : 300 m Wymiary : 1.3 x 1.5 x 5.6 cm Waga : 20
Kod
Jedn.
Cena
R9D18A (30 szt.)
szt.
SM311LM modu 1GB SFP LC (550m)
SM311LM modu 1GB SFP LC (550m). Modu 鈍iat這wodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwi瘯szania zasi璕u transferu inteligentnych i zarz康zalnych prze陰cznik闚 do kilku, a nawet kilkudziesi璚iu...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM311LM (30 szt.)
szt.
Modu造 SFP 1.25G WDM 1310/1550nm 3km SC
Modu造 SFP 1.25G WDM 1310/1550nm 3km SC. Modu jednomodowy SFP 1.25G 1310/1550NM dedykowany dla HP/Aruba. 安iat這wodowy modu Extralink SFP 1.25G 1310/1550NM to jednomodowa wk豉dka SFP przeznaczona do...
Kod
Jedn.
Cena
EX.15074 (7 szt.)
szt.
Modu造 SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode
Modu造 SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode. Wydajny modu jednomodowy SFP+ 10G 1310NM 40KM LC DUP DDM. Extralink SFP+ 10G 1310NM s逝篡 do nadawania i odbierania danych optycznych przez 鈍iat這w鏚 jednomodowy dla...
Kod
Jedn.
Cena
EX.8048 (3 szt.)
szt.
Modu造 SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km single mode
Modu造 SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km single mode. Komplet jednomodowych modu堯w SFP 1.25G WDM 1310/1550nm SM 20km SC. Dwukierunkowe modu造 SFP to wysokowydajne, ekonomiczne wk豉dki jednomodowe SFP obs逝guj帷e...
Kod
Jedn.
Cena
EX.2213 (1 szt.)
szt.
Modu SFP+ 10G 1550nm single 10km LC
Modu SFP+ 10G 1550nm single 10km LC. EXTRALINK SFP+ CWDM, 10G, 1550NM, SM, 10KM, LC, DDM. Wk豉dka EXTRALINK SFP+ 10G CWDM jest przeznaczona do niezawodnej transmisji 鈍iat這wodowej z pr璠ko軼i 10 Gbpsna...
Kod
Jedn.
Cena
EX.13698 (1 szt.)
szt.
Modu SFP+ 10G do RJ45
Modu SFP+ 10G do RJ45. EXTRALINK SFP+ RJ45 10G. Wk豉dka SFP+ RJ45 10GbE jest przeznaczona do niezawodnej transmisji internetowej z pr璠ko軼i 10Gbps na odleg這嗆 do ok. 30-50m (w zale積o軼i...
Kod
Jedn.
Cena
EX.8444 (2 szt.)
szt.
Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m
Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m. Kabel Extralink SFP28 DAC. Kabel Extralink SFP28 DAC jest energooszcz璠nym rozwi您aniem spe軟iaj帷ym rosn帷e zapotrzebowanie na sieci centr闚 danych nowej generacji....
Kod
Jedn.
Cena
EX.17375 (8 szt.)
szt.
Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 3m, AWG30
Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 3m, AWG30. Wydajny i ekonomiczny kabel DAC SFP+ 10G 3M AWG30 od Extralink. Kable DAC SFP+ to wysokowydajne, ekonomiczne rozwi您ania wej軼ia/wyj軼ia w sieciach Ethernet 10Gb i...
Kod
Jedn.
Cena
EX.2275 (2 szt.)
szt.
Modu SFP SM331T 1000BASE-T RJ45
Modu SFP SM331T 1000BASE-T RJ45. TL-SM331T Modu SFP 1000BASE-T RJ45 Obs逝ga operacji 1000BASE-T Obs逝ga wy陰czenia funkcji TX Do 100m zasi璕u na kablach UTP Cat 5e lub wy窺zych Funkcja Hot-Plug SFP...
Kod
Jedn.
Cena
TL-SM331T (10 szt.)
szt.
Kabel DAC 1m 1G / 10G / 25G XS+DA0001
Kabel DAC 1m 1G / 10G / 25G XS+DA0001. Kabel pod陰czany bezpo鈔ednio, kt鏎y obs逝guje nie tylko SFP 1G i SFP+ 10G, ale tak瞠 standard 25G SFP28! . Dzi瘯i nowym kablom do bezpo鈔edniego pod陰czania zyskujesz...
Kod
Jedn.
Cena
XS+DA0001 (16 szt.)
szt.